Проректор Державної екологічної академії післядипломної освіти "погорів" на хабарі - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 апрель 2020, Четверг, 09:17

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Проректор Державної екологічної академії післядипломної освіти «погорів» на хабарі

26 марта 2020г.

За процесуального керівництва військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України задокументовано факт одержання неправомірної вигоди в розмірі 70 тис. грн. проректором Державної екологічної академії післядипломної освіти. Про це повідомляє Резонанс 26 березня з посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

Встановлено, що у лютому 2020 року вказана службова особа висловила директору одного з приватних підприємств вимогу про надання їй неправомірної вигоди за вплив на уповноважених осіб Державної екологічної інспекції щодо формального проведення останніми планових та позапланових перевірок даного підприємства.

25.03.2020, після одержання неправомірної вигоди в розмірі 70 тис. грн. підозрюваного затримано, а предмет злочину вилучено.

Затримання відбулося слідчими СУ ГУ НП у місті Києві за оперативного супроводу Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Наразі затриманому планується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.