06 грудень 2023, Середа, 13:29

Псевдосуд над захисниками “Азовсталі”: ГУР попередило, що окупанти можуть здійснити теракт

19 Серпня 2022г.


КИЇВ. 19 серпня. Резонанс. Російські окупанти можуть здійснити теракт під час показового "суду" над полоненими захисниками "Азовсталі", який відбудеться у Маріуполі 24 серпня. Про це в Telegram повідомило Головне управління розвідки Міноборони України, інформує Резонанс.

Цитата

"На День Незалежності України окупанти планують провести в тимчасово окупованому Маріуполі показове "судилище" над полоненими захисниками "Азовсталі". (...) За одним із можливих сценаріїв рашистів, вони можуть завдати по приміщенню ("суду" – ред.) точкового ракетного удару. В разі реалізації такого сценарію рашисти спробують традиційно перекласти провину за скоєний злочин на Україну", – попередило ГУР.

Деталі

Як зазначили, для псевдосуду окупанти переобладнують вціліле приміщення Маріупольської камерної філармонії. На сцені вони монтують залізні клітки, в яких утримуватимуть українських захисників. Також зводять кілька нових тимчасових споруд поруч з приміщенням.

Щоб додати "легітимність" цій акції, рашисти готують спеціально навчених "свідків" та завозять представників російських "ЗМІ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самосуд над українськими військовими у Маріуполі: окупанти показали підготовку камери