Головна Політика Рамзан Кадиров відмовився відправляти чеченців воювати за Іран

Рамзан Кадиров відмовився відправляти чеченців воювати за Іран

кадиров відмовився відправляти чеченців воювати за Іран проти США та Ізраїлю

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що чеченці не будуть воювати за Іран у його конфлікті зі США та Ізраїлем.

Про це розповідає Резонанс

Деталі

За словами Кадирова, у мережі поширюється інформація про нібито готовність чеченських підрозділів вирушити до Ірану для відбиття наземної атаки американських сил. Він категорично відкинув такі твердження та пояснив, за яких умов могла б настати його підтримка.

Це цілком могло б статися, якби Іран вів бойові дії лише проти США та Ізраїлю. Але вони нападають на наших братів. Без жодного сумніву, особисто я підтримую сторону Ірану за одним “але” – я не підтримую удари Ірану по мирних об’єктах та цивільній інфраструктурі арабських країн Перської затоки

— зазначив Кадиров.

Він також підкреслив, що перебуває у братніх відносинах із президентом ОАЕ та лідерами Саудівської Аравії і йому “глибоко неприємно спостерігати, як мирні жителі цих та інших третіх країн стають безневинними жертвами конфлікту”.

Нагадаємо

На початку січня Рамзан Кадиров з’явився на публіці з тростиною після того, як у мережі з’явилися чутки про його нібито госпіталізацію.

Читайте також