» Райвоєнком в Одеської обл за 6 тис дол погодився звільнити резервістів від мобілізації

03 липень 2022, Неділя, 12:02

Райвоєнком в Одеської обл за 6 тис дол погодився звільнити резервістів від мобілізації

7 Грудня 2018г.
Одесский военкомат

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі начальника одного з районних військових комісаріатів Одеської обл. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що майор вимагав 6 тис. дол.. США від керівника та двох працівників приватного підприємства, які підлягали мобілізації як резервісти в умовах оголошеного воєнного стану.

За вказану суму він обіцяв сприяти в ухиленні від мобілізації представників комерційної структури. Правоохоронці затримали воєнкома у службовому кабінеті під час одержання частини хабара.

Під час санкціонованих слідчих дій співробітники СБУ виявили за місцем роботи фігуранта справи 5,8 тис. дол.. США та майже 50 тис. грн.

Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах відкритого провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправних дій. Заходи з викриття незаконної діяльності посадовця проводились спільно з військовою прокуратурою.