» Разумков розповів, коли звільнять директора НАБУ

07 грудень 2022, Середа, 12:39

Разумков розповів, коли звільнять директора НАБУ

11 Березня 2020г.
Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає, що Верховна Рада готова звільнити директора НАБУ. Він пояснив, що депутати вже зібрали понад 200 підписів для того, щоб був ініційований процес звільнення Артема Ситника з посади директора НАБУ, але поки що всі питання впираються в те, що немає юридично обґрунтованого процесу цього.

Про це пише Резонанс 11 березня із посиланням на APnews.

Разумков нагадав, що в парламенті зареєстровано два законопроекти, які передбачають зміну в порядку звільнення директора НАБУ. За його словами, коли такі зміни будуть прийняті і набудуть чинності, то "стане можливим розгляд питання про ефективність роботи директора НАБУ".

"Однак станом на сьогодні, в найближчому часі це питання ставиться не буде", - підсумував голова Верховної Ради.

До цього з'явилася інформація про те, що нардепи "Слуги народу" Олександр Дубинський і Олександр Качура подали записку до ВР, в якій говориться, що в разі якщо суд виніс рішення для про адміністративне правонаруеніі директора НАБУ, пов'язаному з корупцією то це є приводом для розгляду питання про його відставку.

"У разі набрання законної сили рішенням суду про притягнення директора НАБУ до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, директор НАБУ може бути звільнений з посади рішенням Верховної Ради України", - йдеться в записці.