30 травень 2023, Вівторок, 11:10

Ректора НАУ підозрюють у службовому недбальстві на 9 млн грн

3 Листопада 2016г.

Прокуратурою міста Києва завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього ректора Національного авіаційного Університету, внаслідок службової недбалості якого державі завдано збитків на суму майже 9 млн. гривень.

Установлено, що у 2007 році між Національним авіаційним університетом та будівельною компанією був укладений договір, за яким вказаному підприємству були передані функції замовника будівництва житлового будинку для освітнього закладу по вул. Михайла Донця у Солом’янському районі м. Києва.

За умовами договору, усі витрати на розробку проектної документації щодо будівництва покладалися на вказане приватне підприємство.

Однак у подальшому, внаслідок незаконних дій екс-ректора, замовника будівництва замінили на іншого, а університет зобов’язали за власні кошти розробити всю проектну документацію.

На це з державного бюджету було необґрунтовано витрачено майже 9 млн гривень.

За результатом досудового розслідування екс-ректору повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Наразі обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця скеровано до Солом’янського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.