» Ресторатора Михайла Бейліна підозрюють у заволодінні коштами Укрзалізниці

28 червень 2022, Вівторок, 20:35

Ресторатора Михайла Бейліна підозрюють у заволодінні коштами Укрзалізниці

23 Жовтня 2019г.
Бейлин

Суд посадив ресторатора Михайла Бейліна під нічний домашній арешт. НАБУ і САП підозрюють співвласника Kyiv Food Market у причетності до заволодіння коштами філії Укрзалізниці. Про це прокурор САП Віталій Кравець повідомив виданню Слово і діло.

За його словами, таку ухвалу 17 жовтня винесла слідча суддя Вищого антикорупційного суду Катерина Широка.

Йому заборонили відлучатися з місця проживання без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання, утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними, здати на зберігання закордонні паспорти.

Зазначимо, Михайло Бейлін є власником мережі ресторанів La Famiglia та співвласником Kyiv Food Market, де президент Володимир Зеленський проводив прес-марафон. В 2015-2016 роках ресторатор був позаштатним радником тодішнього голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

Як пише НВ, у справі про нанесення держпідприємству Укрзалізничпостач збитків в сумі 20 млн грн та замах на заволодіння ще 44 млн грн цього ж ДП фігурує 10 осіб, зокрема екс-нардеп від Блоку Петра Порошенка Валерій Іщенко та його фінансовий радник.

За версією слідства, у 2015 році приватний підприємець звернувся до Іщенка з проханням про сприяння в організації схеми постачання метизної продукції за вдвічі завищеними цінами. Нардеп погодився і звернувся до Бейліна, аби він здійснив вплив на службових осіб ДП Укрзалізничпостач.

“У результаті, за домовленістю, службові особи УЗ допомогли заздалегідь визначеному ТОВ перемогти у конкурсних торгах, після чого уклали угоду на постачання метизної продукції за цінами, що на той момент майже вдвічі перевищували середньоринкові”, - розповіли в НАБУ.