30 вересень 2023, Субота, 01:29

Рівень цинізму у справі Сергія Скрипки зашкалює (документи)

7 Березня 2019г.
2

Те, що у головній військовій прокуратурі з частини працівників утворена злочинна організація - ні для кого вже не секрет. Ця організація з метою особистого незаконного збагачення своїх членів максимально витрушує статки з будь яких громадян. Чи то очільників старого режиму, чи то новітніх корупціонерів чи то з простих бізнесменів.

Сергія Скрипку ця злочинна організація тримає у заручниках у СІЗО майже рік. Батька 4 дітей, у якого вбили матір при рейдерстві сільськогосппідприємства. Після трагедії вони господарство продали. Саме гроші і є ціллю покидьків, що сфабрикували справу по тероризму. Те, що незабаром рік, як не можуть вийти на хоч якийсь фальсифікат для суду, змушує їх біснуватися.

Але робити обшук вчергове у матері чотирьох дітей, чоловіка якої тримають у заручниках у СІЗО , о 6 ранку з метою вилучення та накладення арешту на авто, яке возить дітей до школи і бити дитину (бив прокурор гвп) - це вже навіть не дно!

У мене питання не до цих покидьків, а до Генерального прокурора, як найвищої процесуальної особи у системі ГПУ. Невже вже ж так розвалилась субординація і відчуття безкарності так п’янить?

Усі винні будуть притягнені до відповідальності і не врятують політичні зради, маніпуляції з матеріалами на різних корупціонерів, якими ви там торгуєте.

Господь поругаєм не буває.

ГВП: ГОЛОВНА ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ЧИ ГОЛОВНА ВІЙСЬКОВА ПІДЛІСТЬ?

19399700_1733995956899339_5733803081417035778_n
Валерій Карпунцов Член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України VIII скликання, доктор юридичних наук, заслужений юрист України