02 червень 2023, П'ятниця, 15:24

РНБО не має документів про відсторонення Гладковського

4 Березня 2019г.
Фото: apostrophe.ua

Рада національної безпеки і оборони не має документів про відсторонення першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського з посади на час розслідування.

Про це йдеться у відповіді Апарату РНБО на запит Українських Новин, - передає Резонанс.

"Відповідно до чинного законодавства заступники Секретаря РНБО призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України. Тому розпорядником інформації про відсторонення Першого заступника Секретаря РНБО України Олега Гладковського від виконання обов'язків на час проведення розслідування є Адміністрація Президента України", - сказано в ній.

26 лютого прес-секретар Президента і спікер передвиборчого штабу Петра Порошенка заявили, що глава держави задовольнив заяву Гладковського про відсторонення його від виконання повноважень на час розслідування щодо розкрадання в оборонпромі.

У той же час відповідний указ Президента не був опублікований.

Як повідомляли ЗМІ,  журналісти проекту "Наші гроші" викрили сина Гладковського в мільйонних схемах по розкраданню в оборонному комплексі Украіни.

Гладковський заперечує звинувачення в організації його сином контрабанди запчастин зброї з РФ і просить політиків припинити тиск на його сім'ю та слідство.

Державний концерн "Укроборонпром" і Гладковський мають намір подати позов до суду проти журналістів програми "Наші гроші" про захист честі і гідності.

КОРУПЦІЙНА ПРОКЛАДКА ЯНУКОВИЧА