» Роман Маселко винайшов «машину часу» для подорожей у суд

24 октябрь 2020, Суббота, 06:12

Роман Маселко винайшов «машину часу» для подорожей у суд

18 июля 2017г.
0
2ce72c05-5ea4-4324-b29c-ae32cfcfa183

Активісти сьогодні такі активісти, що інколи навіть не дуже товаришують ані з елементарною логікою, ані з уявою про честь та совість. Це ж 4 роки назад треба було лізти під кулі, а зараз можна вільно кидатися яйцями в народних депутатів.

Але й інші представники Громадських рад ведуть себе не краще. Взяти хоча б і того самого Романа Маселко, який і до попереднього складу РГК при НАБУ був обраний незаконно, й під час цьогорічних виборів його легітимність у складі РГК викликає багато запитань.

В НАБУ ВСІ СВОЇ

Але ходити по судах і доводити свою невинуватість пан Маселко не дуже хоче. Показовою у цьому сенсі є його поведінка під час сьогоднішнього засідання в Апеляційному суді міста Києва у справі за апеляційною скаргою НАБУ на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.05.17, яким визнано незаконним обрання Романа Маселко в 2016 році в члени Громадської Ради при НАБУ.

Так ось, засідання перенесли на 01.08.17 на 12:35, оскільки Роман Маселко як третя особа в справі подав клопотання про перенесення засідання, заодно пообіцявши заявити на наступне засідання відводи суддям.

ПРО СУД ТА РАДУ ГРОМКОНТРОЛЮ ПРИ НАБУ

На перший погляд, усе начебто зроблене відповідно до процесуального законодавства. От тільки один нюанс – клопотання про перенесення було аргументоване тим, що саме сьогодні 18 липня з 10:00 Роман Маселко буде знаходитись у Вищій раді правосуддя за скаргою щодо судді Печерського районного суду міста Києва Кицюка. От тільки скарга була подана о 10.30. Й тепер виникає питання, чи то Маселко обманув Вищу Раду Правосуддя, чи то не він подавав клопотання до Апеляційного суду м. Києва. А може він просто винайшов машину часу, щоб о 10.30 нашвидку майнути до суду у майбутнє на 10.30, щоб потім повернутись о 10.00 назад у минуле до ВРП? Питання, як кажуть, риторичне.

ОКРУЖНИЙ АДМІНСУД СТОЛИЦІ ВІДКЛАВ НА ОСІНЬ РОЗГЛЯД ПОЗОВУ ДО НАБУ

Нагадаємо, що на сьогодні в ОАСК слухається ще одна судова справа проти Громадської Ради при НАБУ, яка виникла  через чисельні фальсифікації активістами виборів у 2017 році до Ради громадського контролю при НАБУ (відомо про факти голосування з серверів в РФ, накручування голосів після 21:00 та з окупованих територій).

За матріалами zrada.ua