» росія займається ядерним тероризмом: Верещук закликала мешканців територій навколо ЗАЕС евакуюватися

30 вересень 2022, П'ятниця, 20:27

росія займається ядерним тероризмом: Верещук закликала мешканців територій навколо ЗАЕС евакуюватися

7 Вересня 2022г.


КИЇВ. 7 вересня. Резонанс. Жителів населених пунктів, розташованих поблизу захопленої армією рф Запорізької атомної електростанції терміново закликають виїхати. Окупанти ігнорують будь-які гуманітарні коридори, тому громадян закликають переїхати на територіїї підконтольні Україні. Про це повідомила віце-прем’єрка - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук в Telegram, інформує Резонанс.

Цитата

"Росіяни продовжують шантажувати українців і весь світ. Учора Радбез ООН вкотре засідав щодо ситуації на ЗАЕС. Маски зірвані. Російська держава безпосередньо займається ядерним тероризмом. Це перший прецедент в історії людства. Вони тримають у заручниках не лише персонал станції. В заручниках і мешканці тимчасово окупованих територій, прилеглих до ЗАЕС. Десятки тисяч людей", - заявила вона.

Деталі

За її словами, Мінреінтеграції запросило гуманітарний коридор для евакуації цивільного населення з тимчасово окупованих територій, прилеглих до атомної електростанції, однак відповіді від рф не було.

"Звертаюся до мешканців тимчасово непідконтрольних Уряду України районів, прилеглих до ЗАЕС: евакуюйтеся! Знайдіть спосіб перебратися на підконтрольну територію. Ми вас чекаємо та допоможемо. Звертайтеся на гарячі лінії Мінреінтеграції: 1548 або +38(096) 078 84 33", - наголосила Верещук.

Доповнення 

Російські військові обстрілюють майданчик Запорізької АЕС.