Протягом останнього тижня росія неодноразово завдавала ударів по об’єктах газовидобутку, що належать Групі Нафтогаз. У ніч на 17 січня було зафіксовано шосту атаку, яка вчергове пошкодила обладнання для видобутку природного газу.
Про це розповідає Резонанс
За останній тиждень ворог шість разів здійснював атаки на об’єкти Групи Нафтогаз. У ніч на 17 січня зафіксовано черговий удар по обладнанню, яке забезпечує видобуток природного газу
Наслідки атак та робота рятувальних служб
На місці події оперативно працюють рятувальні служби та аварійні бригади, які оцінюють масштаби завданих пошкоджень і визначають першочергові кроки для відновлення роботи газовидобувних об’єктів. За інформацією компанії, постраждалих внаслідок останнього обстрілу немає.
Вплив на енергетичну безпеку та імпорт газу
У Нафтогазі наголошують, що регулярні атаки російської федерації негативно відбиваються на обсягах видобутку природного газу в Україні, що змушує компенсувати втрати шляхом збільшення імпорту. Керівник правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький підкреслив, що ворог використовує аномальні погодні умови, посилюючи удари по цивільній інфраструктурі, зокрема газовидобутку, аби залишити українців без тепла і створити складні умови для життя.