25 травень 2024, Субота, 07:15

Росіяни збунтуються, коли заборонять продавати горілку, – російський адвокат

15 Грудня 2020г.
Screenshot 1

Держдума РФ ухвалила черговий пакет репресивних законів. Вони, зокрема, стосуються "іноземних агентів", до списку яких можуть потрапити всі російські опозиціонери.

Про це повідомляє Резонанс 15 грудня із посиланням на телеканал "ДОМ"

Проте росіян не лякають такі закони, й вони не стануть виходити через них на мітинги, вважає керівник правового департаменту фонду "Русь сидящая" Олексій Федяров. Про це він розповів в ефірі програми "На самом деле: Россия" на телеканалі "Дом".

Така покірність росіян пов'язана з тим, що в їхній свідомості "іноземний агент" – це ворог. Відповідно, до себе вони ці обмеження не відносять.

"Люди не сприймають ці законопроєкти як обмеження їхньої діяльності. Вони вважають, що потрібно мовчати. І дітей так виховують. Те, що ці обмеження запроваджуються, запроваджується термін "іноземний агент" – люди на себе їх не приміряють. Вони приміряють їх на невелику частину людей, які щось пишуть, говорять", – зазначив Федяров.

Він додав, що такі заборони переважною частиною населення РФ сприймаються спокійно.

"Якщо заборонять вести під горілку розмову, а потім взагалі продавати горілку – тоді так, бунти будуть", – вважає Федяров.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram