30 вересень 2023, Субота, 13:11

Російська порноакторка стала амбасадоркою букмекера 1xBet

15 Листопада 2022г.

КИЇВ. 15 листопада. Резонанс. Російська порноакторка Єва Ельфі стала амбасадоркою проросійського букмекера 1xBet, який продовжує нелегально працювати в Україні, попри позбавлення ліцензії. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на сайт компанії.

Деталі

На першій же сторінці сайту 1xBet розміщено банер, який закликає українців робити ставки разом з російською порноакторкою Євою Ельфі.

Зазначимо, що Єва Ельфі раніше вже проявляла свою небайдужість до спорту. В січні вона зробила фотосесію на підтримку омського хокейного клубу “Авангард”, який належить російській нафтодобувній компанії “Газпром нефть”. Також Ельфі захоплюється кіберспортом.

                 

Нагадаємо

6 вересня через "російський слід" Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей позбавила ліцензій для роботи в Україні ТОВ “Твоя беттінгова компанія”, яка працювала під брендом 1хBet. Попри це, проросійський букмекер продовжує нелегально працювати в Україні і намагається оскаржити це рішення в суді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Допоки ЗСУ відвойовують Херсонщину, російський 1xBet продовжує працювати в Україні 

Разом з тим, у ході досудового розслідування Бюро економічної безпеки знайшло підстави для внесення на розгляд уряду пропозиції щодо накладення санкцій на букмекерську контору 1хBet.