28 листопад 2023, Вівторок, 19:33

Російська пропагандистка загинула на полігоні в окупованому Криму: росЗМІ пишуть, її вбила “шалена куля”

30 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 28 жовтня. Резонанс. Російська пропагандистка, керівник підрозділу медіагрупи "Росія сьогодні" в Сімферополі, Світлана Бабаєва загинула на одному з навчально-тренувальних полігонів в окупованому Криму. Як повідомили у медіахолдингу рф, її вбила «шалена куля» під час заняття військово-спортивною стріляниною, передає Резонанс із посиланням на росЗМІ.

Деталі

Як повідомили "Комерсанту" співробітники пропагандистки, за попередніми даними, Бабаєва опинилась на лінії вогню "внаслідок порушення заходів безпеки з боку учасників тренування зі стрільби".

«Світла, невгамовна Світлана... Найтепліша людина, що гостро вболівала за росію. Рвалася "за стрічку", бажаючи підтримати наших героїв. Шалена куля…», — сказав один з головних пропагандистів рф дмитро кисельов, його слова наводить прес-служба медіахолдингу.

Додамо

Світлана Бабаєва очолила сімферопольський підрозділ «Росія сьогодні» у 2019 році. З 2008 до 2012 року вона була шеф-редактором корпункту «РІА Новини» у США, з 2013 по 2016 рік — головним редактором «Газета.ru».