02 грудень 2023, Субота, 14:46

Російські ЗМІ опублікували “результати” псевдореферендумів в Україні

28 Вересня 2022г.


КИЇВ. 28 вересня. Резонанс. Російські пропагандисти публікують сфабриковані "результати" псевдореферендумів на окупованих територіях України, передає Резонанс.

Деталі

На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники заявляють, що "підтримка" входження до складу росії нібито набрала понад 97% голосів. Кажуть, мовляв, "підрахували", 100% голосів.

За словами загарбників, так звана "днр": за "входження до складу росії" – 99,23% голосів. Так звана "лнр" – 98,42% голосів.

"Глава" окупованої частини Запорізької області, колаборант євген балицький заявив, що на цій території за "приєднання" проголосувало "93,11% виборців". За його твердженням, явка була не нижчою за 88%.

У Херсонській області після псевдореферендуму колаборанти заявили про 87,05% охочих "приєднатися" до країни-агресора.

У кремлі показово радіють своїй фальсифікації, а постійний представник росії при ООН василій нєбєнзя заявив, мовляв, "входження Донбасу до складу росії" принесе населенню мир та полегшення, а так звані "референдуми", за його словами, нібито були проведені у повній прозорості та з дотриманням усіх міжнародних правил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальшиві "референдуми" покликані продовжити вторгнення рф - посол Британії

Щодо присутності озброєних солдатів на "дільницях" нєбєнзя сказав, нібито вони "насправді охороняли учасників "референдуму" від провокацій Києва".

Додамо, що у мережі з'явилися світлини, як російські окупанти рахують "голоси". На фотографіях багато порожніх бюлетенів, в яких ніхто не висловлював підтримку "референдуму", але загарбники сприймають такі бюлетені як ствердну відповідь.

Нагадаємо 

Президент України Володимир Зеленський виступив онлайн на засіданні Ради безпеки ООН. Він зазначив, що росія намагається анексувати території України, де проводить "референдуми", за "кримським сценарієм".

Масовка російських окупантів, видаючи себе за працівників Запорізької АЕС, показово взяла участь у псевдорефендумі.