22 вересень 2023, П'ятниця, 12:22

російський суд оштрафував “Місіс Крим-2022” за пісню “Червона калина”

4 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 4 жовтня. Резонанс. Російський суд оштрафував "Місіс Крим-2022" Ольгу Валєєву на 40 тисяч рублів за виконання пісні "Червона калина" на окупованому півострові. Подруга Валєєвої отримала 10 діб арешту. Про це повідомляє пресслужба російського МВС в окупованому Криму в Telegram, передає Резонанс.

Цитата

«Суд визнав громадянок винними у скоєнні адміністративних правопорушень. Відносно однієї з них призначено покарання у вигляді адміністративного арешту строком на 10 діб, стосовно другої - адміністративного штрафу у розмірі 40 тис. рублів», - йдеться у повідомленні.

Деталі

Жінок визнали винними у скоєнні адміністративних правопорушень за двома статтями - про "дискредитацію збройних сил рф" та про "пропаганду символіки екстремістських організацій".

Зазначимо, що у повідомленні окупаційного МВС йдеться, що пісня "Червона калина" нібито є бойовим гімном "екстремістської організації".

Також у Telegram-каналі російського МВС з'явилося відео, де жінки просять вибачення за виконання пісні.

Додамо

РосЗМІ повідомляють, що стосовно Валєєвої було застосовано штраф як міру покарання, оскільки вона має неповнолітніх дітей.

Доповнення

Повідомлялося, що в окупованому Криму російська поліція проводила перевірку за фактом публікації відео, де “Місіс Крим-2022” Ольга Валєєва виконує пісню “Червона калина”.