» Розбещував 11-річного хлопчика: у Києві футбольному тренеру дали 7 років позбавлення волі

07 лютий 2023, Вівторок, 14:28

Розбещував 11-річного хлопчика: у Києві футбольному тренеру дали 7 років позбавлення волі

13 Липня 2021г.


КИЇВ. 12 липня. Резонанс. У Києві до 7 років позбавлення волі засуджено футбольного тренера за розбещення 11-річного хлопчика, передає Резонанс із посиланням на повідомлення прокуратури Києва.

Цитата

"... судом оголошено обвинувальний вирок 42-річному киянину, який, будучи тренером дитячої команди з футболу, вчинив розпусні дії відносно малолітнього підопічного", - йдеться у повідомленні.

Деталі

Злочин стався в грудні 2015 року під час виїзду команди на дитячі спортивні змагання з футболу до Львова.

Обвинувачений вночі зайшов до кімнати, де перебували учасники дитячої футбольної команди, після чого, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, підійшов до ліжка одного з хлопчиків, оголив свої статеві органи та вчинив відносно малолітнього розпусні дії.

Зловмисника затримали в січні 2016 року. Під час досудового розслідування проведено ряд психолого-психіатричних експертиз як підозрюваного так і малолітнього потерпілого, а також проведено слідчий експеримент за участі свідка цієї події.

Комплекс зібраних доказів повністю підтвердив вину тренера у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України.

Вироком Дарницького районного суду м. Києва від 12.07.2021 зловмисника засуджено до 7 років позбавлення волі та взято під варту в залі суду.

Крім того, судом ухвалено рішення про включення інформації щодо засудження особи до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітньої особи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Житомирщині чоловік розбещував свою неповнолітню похресницю та її малолітню сестру