» Розбій, нестатутні взаємовідносини та підпал військовослужбовця – підозрюваного затримано

25 январь 2021, Понедельник, 05:25

Розбій, нестатутні взаємовідносини та підпал військовослужбовця – підозрюваного затримано

27 ноября 2020г.
іііі

26 листопада 2020 року до військової прокуратури Донецького гарнізону надійшло повідомлення про травмування військовослужбовця однієї з військових частин, якого доставлено до Центральної міської лікарні міста Торецька із закритою черепно-мозковою травмою, опіками полум’ям правої нижньої кінцівки.

За цим фактом військовими прокурорами невідкладно винесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 406 КК України, -  повідомляє Резонанс 27 листопада із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Об’єднаних Сил.

За результатами першочергових слідчих (розшукових) дій встановлено детальні обставини скоєння порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості, об’єктивно підтверджено спричинення потерпілому тілесних ушкоджень співслужбовцем, який його побив, облив горючею рідиною та підпалив, а також факт розбою та заволодіння грошовими коштами потерпілого у розмірі 9,5 тисяч гривень.

У зв’язку з цим, військовими прокурорами прийнято рішення про додаткове внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 187 КК України.

27 листопада винну особу встановлено та затримано в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні вищевказаних злочинів. Наразі йому готується повідомлення про підозру та до суду клопотання про тримання під вартою.

Військовою прокуратурою досудове розслідування доручено слідчим Територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську, слідчі (розшукові) дії тривають.

ЛІКВІДОВАНО КАНАЛ ПОСТАЧАННЯ НАРКОТИКІВ ДО РАЙОНУ ОПЕРАЦІЇ ОБ‘ЄДНАНИХ СИЛ (ФОТО)

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram