04 грудень 2023, Понеділок, 17:35

Розчленували та хотіли позбутися тіла дитини для продовження отримання виплат: засуджено батьків-вихователів

19 Січня 2023г.


КИЇВ. 19 січня. Резонанс. У Дніпропетровській області засудили батьків-вихователів будинку сімейного типу, які розчленували, спалили та притопили останки тіла дитини, щоб приховати її смерть і продовжувати отримувати виплати. Про це інформує Резонанс, посилаючись на Telegram Офісу Генпрокурора.

Цитата

"Ювенальні прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури та Офісу Генпрокурора у Верховному Суді домоглися залишення в силі рішення попередньої судової інстанції, яким засуджено батьків-вихователів будинку сімейного типу. Прокурори у судах довели, що засуджені вирішили приховати смерть малолітньої дитини, яка перебувала у них під наглядом, для продовження отримання виплат на її утримання", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Встановлено, що батьки-вихователі розчленували, спалили та притопили останки тіла дитини на дні водойми. Пізніше заявили про нібито її зникнення в органи поліції, заздалегідь вигадавши про це історію.

Попри невизнання сімейною парою своєї вини, ювенальні прокурори надали неспростовні докази вчинення злочину. Батьків-вихователів визнали винними у нарузі над тілом померлого та завідомо неправдивому повідомленні про вчинення кримінального правопорушення та засуджено до 7 та 6 років за ґратами.

Нагадаємо

Наприкінці грудня правоохоронні органи затримали киянина, який систематично ґвалтував малолітню падчерку.