» Розкрадання у Міноборони: НАБУ та САП підключили Інтерпол

05 грудень 2022, Понеділок, 01:04

Розкрадання у Міноборони: НАБУ та САП підключили Інтерпол

22 Січня 2018г.
57e9d04-1

Директор компанії "Трейд комодіті" Вадим Майко, який перебуває у національному розшуку за підозрою у причетності до розкрадань в Міноборони, знаходиться у Латвії. Як передає Резонанс, про це INSIDER розповіли джерела в антикорупційних правоохоронних органах.

За словами співрозмовника, НАБУ та САП вже подали до Інтерполу документи для оголошення Майка у міжнародний розшук. Точне місце його перебування буде встановлено після ухвалення рішення Інтерполом.

Як повідомляв Резонанс, 11 жовтня 2017 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали заступника міністра оборони з озброєння генерал-лейтенанта Ігоря Павловського та директора департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів МОУ Володимира Гулевича. Їх підозрюють за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Згодом Павловського відпустили під домашній арешт.

Торік 16 жовтня борці з корупцією затримали фактичного власника причетного до оборудки комерційного підприємства - ТОВ "Трейд Коммодіті". Його запідозрили у розтраті бюджетних коштів у особливо великих розмірах під час закупівлі палива для оборонного відомства. Наприкінці грудня 2017 року із банківського рахунку ТОВ "Трейд Коммодіті" судом було знято арешт.

2018 року стало відомо про рішення Солом'янського райсуду міста Києва, який відмовився заарештовувати майно заступника міністра оборони Ігоря Павловського.

НЕЗАМІННІ