» Розпочато розслідування за фактом підбурювання віце-адміралом ЧФ РФ українських офіцерів до держзради

28 листопад 2022, Понеділок, 21:18

Розпочато розслідування за фактом підбурювання віце-адміралом ЧФ РФ українських офіцерів до держзради

28 Травня 2020г.
завантаження

Прокурори Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора внесли в ЄРДР відомості щодо участі віце-адмірала, начальника штабу-першого заступника командуючого Чорноморського флоту РФ у підбурюванні українських військовослужбовців до вчинення державної зради (ч. 4 ст. 27 ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 28 травня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Цей додатковий факт був встановлений в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою зазначеного посадовця Чорноморського флоту РФ у пособництві ведення представниками влади і Збройних Сил країни-окупанта агресивної війни проти України.

За даними слідства, впродовж березня 2014 року високопосадовець, перебуваючи у м. Севастополь, діючи умисно та з метою заподіяння шкоди обороноздатності та державній безпеці, зміни меж території України, шляхом погроз застосування військовослужбовцями ЗС РФ фізичного насильства та зброї особисто схиляв українських офіцерів із числа Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України до вчинення державної зради, а саме до переходу на бік ворога в період збройного конфлікту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним слідчим управлінням Служби безпеки України.