Розшуковець Роман Осуховський очолив "реанімований" ГУБОЗ (ФОТО/ВІДЕО) - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 июнь 2020, Вторник, 15:10

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Розшуковець Роман Осуховський очолив «реанімований» ГУБОЗ (ФОТО/ВІДЕО)

30 апреля 2018г.
0

Наказом Голови Національної поліції України за результатами конкурсу начальником Департаменту стратегічних розробок НПУ призначено підполковника поліції Романа Осуховського. До цього він обіймав посаду заступника начальника управління карного розшуку – начальника відділу боротьби з оргзлочинністю поліції Донецької області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України.

За офіційною інформацією, відбір на посаду очільника новоствореного підрозділу проводився за участі представників Посольства США в Україні та Консультативної місії Європейського Союзу. Романа Осуховського, який тривалий час працював на оперативних посадах в Донецькій області, було визначено переможцем серед всіх претендентів.

РОЗШУКОВЕЦЬ З ДОНЕЧЧИНИ РОМАН ОСУХОВСЬКИЙ, ЯКИЙ ВИКРИВ ГРУПУ ДИВЕРСАНТІВ, ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА ТА ГЛАВИ МВС

"Основним завданням Департаменту стратегічних розробок Нацполіції є протидія організованим злочинним групам та злочинним організаціям, що становлять найбільшу суспільну небезпеку. Зокрема, й тих, які мають транснаціональні зв’язки", - наголошують у МВС.

Як підкреслив голова Національної поліції Сергій Князєв, на начальника Департаменту стратегічних розробок покладені важливі та водночас складні завдання. "Впевнений, що професійний досвід оперативника та керівника допоможе у  виконанні покладених на нього функцій. І новостворений підрозділ ефективно протидіятиме найбільш небезпечним злочинним угрупуванням", – цитує слова очільника НПУ сайт відомства.

Перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік) Микола Голомша неодноразово заявляв: "У час війни в Україні не слід було знищувати підрозділи по боротьбі з оргзлочинністю, а просто організувати їх підпорядкованність по вертикалі, скасувавши горизонтальну. Вони могли б навести порядок в державі".

НОВА УКРАЇНСЬКА ПОЛІЦІЯ: ВІДСТУПАТИ НІКУДИ — ПОЗАДУ МОСКВА!

"Нарешті в Україні здійснюються певні кроки щодо відновлення системної протидії оргзлочинності. Я позитивно оцінюю такі ініціативи, оскільки вважаю, що робота по лінії БОЗ має стати одним із пріоритетів Національної поліції України", - наголосив заслужений юрист України Микола Голомша у коментарі Резонансу 30 квітня 2018 року. Відомий правник також акцентував на потребі "створення в державі Ударних сил у сфері боротьби з організованою злочинністю та корупцією".