» Розслідування державної зради у ДБР передали до СБУ

19 серпень 2022, П'ятниця, 02:29

Розслідування державної зради у ДБР передали до СБУ

16 Квітня 2019г.
СБУ_1

Кримінальне провадження за фактом можливого вчинення службовими особами ДБР державної зради передане за підслідністю до СБУ. Про це повідомив Резонанс із посиланням на прес-службу ДБР.

Провадження стосується службових осіб ДБР, серед яких: директор ДБР Роман Труба, його перший заступник Ольга Варченко, керівник управління організації досудових розслідувань центрального апарату, перший заступник директора територіального управління ДБР, начальник слідчого відділу в територіальному управлінні ДБР.

"Станом на сьогодні ані директор, ані інші службові особи ДБР не були викликані для проведення слідчих дій", - зазначили у ДБР.

Нагадаємо, що 29 березня 2019 р. на виконання ухвали Солом'янського районного суду Київа детективи НАБУ внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактами можливого вчинення посадовими особами Державного бюро розслідувань злочинів, передбачених  ст. 111, ч. 3 ст. 109, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 256, ч. 3 ст. 382 КК України.

"Варто зазначити, що до цього детективи НАБУ не вносили відомості в ЄРДР за відсутністю складу злочину", - підкреслюють у ДБР.

Як повідомляв Резонанс,  наразі ДБР проводить розслідування у кримінальному провадженні щодо можливого втручання директора НАБУ Артема Ситника у вибори президента США.