22 вересень 2023, П'ятниця, 20:08

Розстріл окупантами цивільної колони на Харківщині: виявили тіло ще одного загиблого

18 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 18 жовтня. Резонанс. Правоохоронці 17 жовтня виявили 26-у жертву розстрілу російськими військовими колони автівок у Харківській області - 19-річного юнака. Трагедія сталася 25 вересня поблизу села Курилівка Куп’янського району. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора в Telegram, інформує Резонанс.

Цитата

«17 жовтня прокурори Харківської обласної прокуратури спільно зі слідчими СБУ з урахуванням показань свідків по шляху можливого відходу поранених виявили 26-у жертву розстрілу російськими військовими колони автівок - 19-річного юнака», - ідеться у повідомленні.

Деталі

За попередніми даними, після розстрілу автомобільної колони він, поранений, пройшов близько 1,5 км та помер у посадці. Тіло загиблого направлено для проведення судово-медичної експертизи.

Також встановлено, що під час розстрілу вдалось врятуватись двом дітям - хлопчику віком 1,1 років та дівчинці, якій 5,5 років. Їхні батьки загинули. Дітей врятували небайдужі перехожі. Наразі діти перебувають у безпеці з рідними, вказали у відомстві.

Слідчі дії проводяться в межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 438 КК України.

Доповнення

Спочатку повідомлялося, що внаслідок обстрілу колони із семи автомобілів окупантами між селищами Курилівка та Піщане, що в Куп’янському районі, 24 людини загинули, серед них - вагітна жінка і 13 дітей.

12 жовтня виявили тіло ще однієї загиблої внаслідок розстрілу колони автівок російськими військами 25 вересня.