» РПУ рекомендувала Луценку звільнити прокурора Печерського району (оновлено)

21 березень 2023, Вівторок, 06:48

РПУ рекомендувала Луценку звільнити прокурора Печерського району (оновлено)

22 Січня 2019г.
777

Рада прокурорів України рекомендувала звільнити з посади керівника Київської місцевої прокуратури N6 м. Києва (раніше прокуратура Печерського району) Олександра Авдєєнка. Рішення ухвалено після розгляду відповідного подання про звільнення Авдєєнка Олександра Андрійовича "у зв’язку з неналежним виконанням посадових обов’язків", - інформує Резонанс.

Водночас РПУ відмовила у задоволенні клопотання Авдєєнка про проведення відносно нього перевірки відповідно до ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» (запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

У прес-службі прокуратури Києва наразі утримуються від коментарів цієї справи.

За відомостями журналіста Володимира Бойка, Авдєєнко був звільнений з посади торік 26 грудня, як тільки Рада прокурорів ухвалила рішення. Нині посада керівника прокуратури №6 вакантна, оголошено конкурс.

Як пише Резонанс,  ЗМІ повідомляли про декілька скандальних історій, у яких фігурували близькі родичі очільника прокуратури Печерського району. Зокрема, його батько Андрій Авдєєнко у жовтні 2017 року був учасником ДТП, у якій загинула людина.

Мати очільника Печерської прокуратури, Ольга Авдєєнко ,"засвітилась" у журналістському розслідуванні фактів протиправної забудови захисної дамби Київського водосховища.

За даними ГПУ, торік на розгляд Ради прокурорів України Генеральною прокуратурою України, у тому числі за поданнями керівників регіональних прокуратур, направлено 37 матеріалів щодо звільнення прокурорів з адміністративних посад. На підставі рекомендацій РПУ Генеральним прокурором України звільнено одного прокурора області, 6 заступників прокурорів областей та 26 керівників місцевих прокуратур. Стосовно 4 керівників місцевих прокуратур Радою прокурорів України не рекомендовано звільнення з адміністративної посади.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО ХОЧЕ, ЩОБ ГЕНПРОКУРОРА ВИСУВАЛА РАДА ПРОКУРОРІВ