» РСУ, ДСА, ВРП та Верховний суд просять ввести карантин (оновлено)

10 грудень 2022, Субота, 10:49

РСУ, ДСА, ВРП та Верховний суд просять ввести карантин (оновлено)

16 Березня 2020г.
11

Направити звернення до Ради суддів України, Державної судової адміністрації, Вищої ради правосуддя і Верховному суду (без України) із проханням ввести карантин і вважати поважною причиною пропуск термінів на час карантину, - пообіцяв адвокат Ростислав Кравець, який очолює відповідну профспілку правників.

"Питання, чому мільйонери-фільтрователі це не зроблять самі. Ми їм платимо мільйонні зарплати, а навіть у такій важливій справі вони знову в кущах. Ось і вся хвалебна доброчесності на практиці", - написав Кравець у Facebook, передає Резонанс 16 березня.

ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЄЮ ПЕРЕНЕСЕНО СПІВБЕСІДИ З КАНДИДАТАМИ У ПРОКУРОРИ САП. ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ЗАПРОВАДЖЕНО У ВРП

Тим часом із метою попередження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією COVID -19, Полтавський апеляційний суд призупиняє проведення масових заходів не пов’язаних із процесуальною діяльністю, зокрема, особистий прийом громадян, екскурсії, круглі столи, семінари тощо.

У тому числі перенесено проведення методичного семінару для суддів місцевих загальних судів, що був запланований на 20 березня 2020 року. Про це пише Резонанс 16 березня із посиланням на пресслужбу суду.

Тим часом голова Ради суддів України рекомендує запровадити особливий режим роботи на період карантинних заходів. За інформацією прес-служби РСУ, Богдан Моніч звернувся до голів судів із рекомендацією запровадити особливий режим роботи на період карантинних заходів. Про це було повідомлено листом РСУ №186/20 від 16.03.2020 року.

У листі зазначено, що, враховуючи постанову уряду №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" судам рекомендовано на період з 16 березня до 03 квітня 2020 року, встановити особливий режим роботи.

Копію листа для відома та врахування в роботі також адресовано голові Вищої ради правосуддя, голові ДСА України, голові служби судової охорони та керівникам органів, до повноважень яких належить організація діяльності органів судової влади.

- З метою попередження виникнення та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, та на виконання розпорядження голови Вищої ради правосуддя від 13 березня 2020 року № 11/0/2-20 «Про додаткові заходи із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19» засідання Вищої ради правосуддя, призначені на 19, 24, 25 березня 2020, скасовані, - поінформували у ВРП.