Головна Суспільство Руйнування в Україні через ранкові атаки російських дронів

Руйнування в Україні через ранкові атаки російських дронів

Внаслідок ранкових атак російських безпілотників 7 травня, в Україні сталися численні руйнування в кількох областях, про що свідчать повідомлення обласних військових адміністрацій.

Про це розповідає Резонанс

Руйнування в Полтавській області

Голова Полтавської обласної військової адміністрації Володимир Когут розповів про роботу сил та засобів протиповітряної оборони в Глобинській громаді. В результаті падіння уламків дрона спалахнула пожежа в одному з житлових будинків, яку швидко ліквідували. Когут зазначив, що «Пошкоджень зазнали 11 приватних будинків та 12 господарчих споруд. На щастя, обійшлося без постраждалих».

Атаки в Житомирському та Київському регіонах

У Житомирському районі, за інформацією голови області Віталія Бунечка, також постраждав приватний сектор. Виникла пожежа в господарчій будівлі, а вибухова хвиля та уламки пошкодили житлові будинки. Місцева влада повідомила, що ніхто не постраждав. «Завдяки професійним діям рятувальників пожежу вдалося оперативно ліквідувати», – зазначив очільник ОВА.

На Київщині, як повідомляють обласні органи влади, були збиті російські цілі, і критична інфраструктура не зазнала ураження. Проте, в Бучанському районі сталося загорання в новобудові, що призвело до часткової руйнації між другим та третім поверхами. «Пошкоджено 13 квартир», – йдеться в повідомленні адміністрації.

Президент Володимир Зеленський раніше зазначив, що протягом ночі росія застосувала чотири балістичні ракети та 142 дрони. «Ще десятки безпілотників у нашому небі», – додав він. За словами голови Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка, внаслідок атак у Києві постраждали шестеро людей, з яких четверо – діти. Двоє людей загинули, а ще одна особа отримала поранення внаслідок атаки балістичною ракетою.

«Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони».

Українська влада та міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини російської федерації, наголошуючи на їх цілеспрямованому характері.

Читайте також