» Рябошапка відкрив кримінальне провадження проти Киви

04 липень 2022, Понеділок, 15:52

Рябошапка відкрив кримінальне провадження проти Киви

23 Січня 2020г.
Кива

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка порушив провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень громадянину народним депутатом України за заявою потерпілого. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Згідно із заявою, народний депутат України, перебуваючи в одному з ресторанів Києва 22 січня 2020 року, вдарив потерпілого головою в обличчя. Відповідні відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч.1 ст.122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

22 січня 2020 року в київському ресторані МОССО (Хрещатик, 15/4) народний депутат Ілля Кива вдарив головою ветерана АТО Михайла Майнмана і отримав у відповідь удар у обличчя

За повідомленням Телеграм-каналу "Новини", екс-радник Авакова, у минулому – заступник начальника Головного управління МВС України в Донецькій області та начальник Департаменту МВС України, а нині народний депутат України  Кива зустрічався з представниками кримінального світу Дніпра, зокрема, з місцевим авторитетом на прізвисько «Бельмондо».