21 липень 2024, Неділя, 17:26

Рябошапка звільнив Кулика

27 Листопада 2019г.
Рябошапка звільнив Кулика

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з органів прокуратури прокурора Костянтина Кулика.

Про це повідомило видання Українська правда із посиланням на інформоване джерело, передає Резонанс. За данимі джерела, наказ про звільнення К.Кулика генпрокурор підписав 22 листопада.

За словами екс-депутата Верховної ради Сергія Лещенка, за збереження К.Кулика в ГПУ до останнього боровся олігарх Ігор Коломойський, якому К.Кулик надав безліч послуг.

Раніше прокурор Костянтин Кулик прогуляв іспит на знання законодавства для роботи в Офісі генерального прокурора.

Р.Рябошапка 15 листопада повідомив, що з 1 січня "відомий на весь світ" прокурор К.Кулик не працюватиме у ГПУ через те, що не пройшов переатестацію.

На початку листопада стало відомо, що К.Кулик незаконно побудував додатковий поверх на кілька сот квадратних метрів в елітному житловому комплексі Diplomat Hall у Києві. Будівництво відбувалося під під час розслідування його незаконного збагачення.

Нагадаємо, наприкінці березня заступник голови департаменту міжнародно-правової співпраці ГПУ К.Кулик висунув підозри представникам оточення президента П.Порошенка. У ГПУ заперечили це й викликали його на допит. Але карати К.Кулика не стали.