29 травень 2024, Середа, 09:33

Саакашвілі до нової в’язниці натовпом несли на руках: показали відео

11 Листопада 2021г.


КИЇВ. 11 листопада. Резонанс. Колишнього президента Грузії, голову Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі не повністю одягненим доставляли до нової, розташованої у грузинському місті Глдані, натовпом. У ліфт його заносили кілька грузинських силовиків, а в самій палаті він перекинув медичне обладнання. Відео опубліковано на сторінці політика у Facebook, пише Резонанс.

Деталі

Саакашвілі підписав відео від 8 листопада, як "No comments" ("Без коментарів"). На опублікованих кадрах видно, як на вході до будівлі він чіплявся за стіну, але натовп грузинських силовиків заштовхав його всередину. А після цього, тримаючи колишнього президента за руки та ноги, силою занесли його до ліфта, а потім до палати.

У палаті розлючений Саакашвілі перекинув медичне обладнання, а також кидався на тюремника.

Додамо

Міхеіл Саакашвілі голодує вже 42-й день. З понеділка, 8 листопада, Саакашвілі перебуває у тюремній лікарні у тбіліському районі Глдані, куди його перевели з в'язниці у місті Руставі “з метою запобігання погіршенню стану здоров'я та збільшення загроз”.

Саакашвілі повернувся з України до Грузії напередодні місцевих виборів 2 жовтня, щоби мобілізувати своїх прихильників. Він був затриманий і заарештований, після чого оголосив голодування. Наступні тижні у Тбілісі та інших містах проходили кілька акцій протесту.