27 вересень 2023, Середа, 13:51

сальдо та ще семеро гауляйтерів отримали нові підозри від СБУ

5 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 5 жовтня. Резонанс. Служба безпеки України повідомила про нову підозру колаборанту володимиру сальдо та іншим зрадникам, які допомагають окупантам на тимчасово окупованих територіях Херсонської області, інформує Резонанс.

Цитата

«Наразі всім «чиновникам» оголошено про підозру за пособництво державі-агресору, вчинене у складі організованої групи (ч. 3 ст. 28 та ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України)», - ідеться у повідомленні.

Деталі

У новому провадженні нову підозру отримав ексрегіонал володимир сальдо, який добровільно «очолив» окупаційний режим на Херсонщині, його заступниця катерина губарєва, а також колишній директор філії Херсонської дирекції «Укрпошти» віктор фірман. Після захоплення ворогом області він погодився керувати незаконним утворенням «государственное унитарное предприятие «почта Херсона».

Співробітники СБУ зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще 4 «керівників філій». Зокрема, мова йде про:

  • «очільницю» так званого «федерального государственного унитарного предприятия «почта крыма»;
  • «директорку» так званого департаменту з управління персоналом у «федеральном государственном унитарном предприятии «почта крыма»;
  • начальницю так званого «государственного унитарного предприятия «почта таврии»;
  • працівника так званого «государственного унитарного предприятия «почта Херсона».

Додатково Сальдо, Губарєва та Фірман отримали по підозрі за ч. 3 ст. 28 та ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність, організація та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією, спрямованих на підтримку держави-агресора, вчинена у складі організованої групи).

Окрему підозру отримала колишня співробітниця одного з правоохоронних органів Херсонщини. За завданням російських спецслужб вона передала ворогу дані про щонайменше 23 патріотично налаштованих херсонців. В обмін на лояльність зловмисниця отримала посаду у так званій «военно - гражданской администрации Херсонской области» і тепер намагається «виправдати виявлену їй довіру».

Доповнення 

Слідчі Служби безпеки України повідомили про підозру «начальнику народної міліції» у Балаклії Харкіської області.