» САП передала Луценку подання на двох депутатів Ради

07 липень 2022, Четвер, 11:37

САП передала Луценку подання на двох депутатів Ради

12 Березня 2019г.
Депутаты обнимаются

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила генеральному прокурору України подання для внесення до Верховної Ради стосовно притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Сергія Скуратовського та Дениса Дзензерського.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу САП.

"За процесуального керівництва САП детективами Національного антикорупційного бюро України зібрано достатньо доказів для притягнення до кримінальної відповідальності народних обранців", - підкреслюють у САП.

Подання стосується завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за ст. 366-1 КК України.

Відповідно до ч.2 ст. 482 КПК України притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України, його затримання або обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою чи домашнього арешту не може бути здійснено без згоди Верховної Ради.

Згідно із ст.218 закону "Про регламент Верховної Ради" подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності щодо народного депутата може бути внесено до ВР лише генеральним прокурором.