» САП розпочала розслідування щодо Рябошапки (оновлено)

26 январь 2021, Вторник, 17:28

САП розпочала розслідування щодо Рябошапки (оновлено)

7 мая 2020г.
0
95826954_298799811298619_3449507802735706112_n

САП розпочала кримінальне провадження щодо екс-генпрокурора Руслана Рябошапки. У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі 7 травня Резонансу підтвердили ці дані.

- За рішенням Вищого антикорупційного суду внесли відомості до ЄРДР за попередньою правовою кваліфікацією ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) і ч.4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної винагороди службовою особою) Кримінального кодексу України, - сказала у коментарі речниця САП Ольга Постолюк. Досудове розслідування здійснюватимуть детективи НАБУ.

«ПЕРЕМОГИ» ТА «НИЗЬКІ РЕЗУЛЬТАТИ» РЯБОШАПКИ

У коментарі Лівому берегу Рябошапка розповів, що йому стало відомо про відкриття провадження кілька днів тому.

"Мені відомо стільки, скільки і вам. Що було судове рішення і САП зобов'язали відкрити виробництво. Спочатку вони відмовилися, а потім через суд зобов'язали. Це - типова процедура", - зазначив він.

Рябошапка також сказав, що не бачив заяви колишнього прокурора Генпрокуратури, за заявою якого розпочато слідство. На питання, де він зараз перебуває, Рябошапка сказав, що не в Україні, а зі своєю сім'єю у Страсбурзі (Франція).

У САП не розголошують прізвище заявника. За даними джерела Резонансу, особа звернулася до ВАКС, не чекаючи на рішення Антикорупційної прокуратури.

ЛЮБОВ СЛІПА: РЯБОШАПКА НЕ БАЧИТЬ КОРУПЦІЇ В НАБУ

- Дуже сумнівна перспектива цієї справи, а от в незаконному призначенні Рябошапкою своїх заступників на посади - злочинний умисел наяву. Однак, про це - реальне кримінальне провадження, яке вкривається пилом у ДБР, чомусь мовчать, роздмухуючи із сирої тріски вогонь, - вважає екс-старша слідча Генпрокуратури України з особливо важливих справ Галина Климович.

ГАЛИНА КЛИМОВИЧ ЗАКИДАЄ НОВОМУ ОЧІЛЬНИКУ ГПУ ПОСАДОВИЙ ЗЛОЧИН

Тричі Генпрокурор України Святослав Піскун у коментарі Резонансу зазначив: "Нехлюйське відношення до Конституції України та законів - завжди призводить до відповідальності чиновника, який на вимогу ст. 19 Основного Закону, зобов‘язаний діяти в межах вітчизняного законодавства. Рябошапка його грубо порушив, спричинивши значну шкоду державному органу і громадянам. Тому - відповідати необхідно, якщо ми за Верховенство права!"

РЯБОШАПКА РАНО ПІШОВ, ЩЕ ТРОХИ — І ЙОГО ЗАТЯГАЛИ БИ ПО СУДАХ, — ПІСКУН