» САП скерувала до суду справу керівництва Морської служби

18 серпень 2022, Четвер, 18:55

САП скерувала до суду справу керівництва Морської служби

23 Березня 2021г.
изображение_2021-03-23_001312

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Віктора Сударева та його ексзаступниці Алли Купрій, яких обвинувачують у зловживанні службовим становищем.

Про це повідомляє прес-служба САП, передає Резонанс 23 березня із посиланням на Слово і Діло.

«22 березня прокурорами САП скеровано до суду обвинувальний акт про обвинувачення директора казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» та його заступниці, обвинувачених у зловживанні службовим становищем», – інформує прокуратура.

Раніше НАБУ і САП повідомили про підозру керівництву МПРС. За версією детективів, чиновники МПРС взяли в лізинг у компанії «Теком-Лізинг» сім автомобілів Volkswagen (T6 Caravelle, T6 Kombi, Amarok RANCHO і 4 штуки Amarok RODEO) на три роки без подальшого оформлення права власності. Купівля зазначеної послуги обійшлася Службі в більш ніж 16 мільйонів гривень, у той час як вартість цих автомобілів становить близько 9,7 млн грн. Таким чином, зазначеними діями підприємству завдано збитків.

Як встановило НАБУ, директор КП «МПРС» Віктор Сударев особисто спілкувався з працівниками ТОВ «Теком-лізинг» та ТОВ «Автомобільний Дім» (постачальник автомобілів), ще до оголошення торгів, використовуючи власну електронну скриньку «polux@te.net.ua».

Нагадаємо, «Теком-Лізинг» подарувала ці автомобілі морській рятувальній службі. Проте, детективи перевіряють факт того, що МПРС могла компенсувати «Теком-Лізинг» деякі кошти за таке дарування. За даними НАБУ, МПРС за період з травня 2016 року по травень 2017 року перерахувала в якості внесків майже 4 млн грн на рахунки професійної спілки працівників служби, які могли бути використанні для компенсації ТОВ «Теком-лізинг» за втрату основних засобів.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram