» Колишній охоронець Курченка влаштувався на роботу в НАБУ

28 февраль 2021, Воскресенье, 15:41

Колишній охоронець Курченка влаштувався на роботу в НАБУ

22 марта 2018г.
Курченко

Національне антикорупційне бюро підтвердило, що в бюро працює Володимир Гончар, який раніше працював в охороні бізнесмена Сергія Курченка. Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит Українських Новин.

"Гончар є оперативним співробітником НАБУ, призначений в ряди бюро за результатами конкурсного відбору, який був проведений на загальних підставах. За результатами тестів та співбесіди з Гончаром, конкурсна комісія, до складу якої входять представники громадськості, члени Ради громадського контролю при НАБУ, визнала його переможцем конкурсу і рекомендувала до призначення", - йдеться у відповіді.

Перед призначенням Гончар успішно пройшов спеціальну перевірку відповідно до вимог закону.

14 грудня 2017 року він був призначений на оперативну посаду в бюро.

Раніше ЗМІ повідомили, що в НАБУ працює людина, наближена до олігарха-втікача Сергія Курченка.

Оперативний співробітник першого відділу управління спеціальних операцій НАБУ Володимир Гончар працював до 2014 року особистим охоронцем олігарха Сергія Курченка.

Нібито за даними Державної прикордонної служби, він тільки в 2013 році понад 15 разів перетинав кордон України у приватному літаку разом з Сергієм Курченком. Перед самим Майданом він весь час був пасажиром приватних літаків, які літали з київських Жулян до Москви. У всіх польотах він супроводжував Курченка.

Як повідомлялось, раніше Печерський районний суд Києва дозволив спеціальне досудове (заочне) розслідування стосовно бізнесмена, власника "Східно-європейської паливно-енергетичної компанії" (ВЕТЕК) Сергія Курченка.