21 вересень 2023, Четвер, 09:32

СБУ ліквідувала дві групи диверсантів ПВК “вагнер” на Харківщині

11 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 11 жовтня. Резонанс. Спецпризначенці Служби безпеки України на Харківщині провели аеророзвідку та встановили бази «вагнерівців». Їх оточили і блискавично штурмували з усіх сторін, повідомили у СБУ, інформує Резонанс.

Цитата

«СБУ ліквідувала дві групи диверсантів ПВК «вагнер» на Харківщині. (...) Аеророзвідка локації, блискавичний штурм і жодних втрат – такий результат роботи спецпризначенців ЦСО «А» та колег з Управління СБУ в Харківській області», - пишуть в СБУ.

Деталі

Як повідомляється, приватна військова компанія «вангер» була озброєна автоматами, ПКМ, РПГ та гранатами. За інформацією СБУ, одного російського військового вдалося ліквідувати, а чотирьох взяли в полон. Серед захоплених «вагнерівців» - командир ворожої ДРГ (диверсійно-розвідувальна група - ред.). Під час допиту він намагався приховати їх головне завдання. Однак СБУ встановила, що ця ДРГ займалася катуванням українців.

Доповнення 

Служба безпеки України у Києві знешкодила злочинне угруповання, яким з країни-агресора керував депутат-зрадник ілля кива.