03 червень 2023, Субота, 18:26

СБУ на Житомирщині затримала торговців зброєю

4 Лютого 2019г.
Торговец оружием

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії незаконному обігу зброї блокували на Житомирщині реалізацію військових засобів ураження. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що 2 раніше судимих мешканців Новограда-Волинського налагодили збут зброї та боєприпасів, яку, за попередньою інформацією, вони викрали із однієї з військових частин дислокованих на території області.

Покупців зловмисники підшуковували серед своїх знайомих та представників місцевих кримінальних кіл.

Правоохоронці затримали обох правопорушників поблизу Новограда-Волинського під час чергової спроби продажу 2 автоматів із магазинами, пістолета з набоями та глушника, за які вони планували виручити 65 тис. грн.

У ході спецоперації один із зловмисників намагався чинити збройний опір співробітникам СБУ. Під час санкціонованих слідчих дій зі схрону, облаштованого у лісосмузі неподалік районного центру, правоохоронці вилучили ще 2 автомати, 3 пістолети, глушники та набої різного калібру.

У межах кримінального провадження відкритого за ч.3 ст.410 та ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Операція із викриття зловмисників проводилася співробітниками УСБУ в Житомирській обл.. спільно зі слідчими теруправління ДБР, розташованого у Хмельницькому, під процесуальним керівництвом військової прокуратури житомирського гарнізону Центрального регіону.