27 вересень 2023, Середа, 08:51

СБУ підтвердила наявність російського громадянства у судді з Верховного Суду

3 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 3 жовтня. Резонанс. Служба безпеки України підтвердила наявність російського громадянства у голови Касаційного господарського суду Верховного Суду України Богдана Львова. Про це інформує Резонанс, посилаючись на сторінку Верховного Суду у Telegram.

Цитата

"Сьогодні, 3 жовтня 2022 року, Служба безпеки України проінформувала Верховний Суд, про наявність у судді Львова Богдана Юрійовича (дата народження – 28 вересня 1967 року, місце народження – місто Запоріжжя) громадянства російської федерації згідно з даними реєстрів рф", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Працівники СБУ поінформували, що перевірка даних продовжується, про її результати буде повідомлено додатково.

Крім цього, сьогодні о 12:00 відбулися збори суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду. Одним з питань на порядку денному було дострокове звільнення Богдана Львова з посади голови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Нагадаємо

У 2017 році Богдана Львова обрали заступником голови нового Верховного Суду.

15 вересня 2022 року вийшло розслідування журналістів проєкту "Схеми", згідно з яким Львов з 1999 року має паспорт громадянина рф та присвоєний індивідуальний податковий номер в офіційному реєстрі федеральної податкової служби рф з 2010 року.