» СБУ попередила контрабанду 20 кг кокаїну з Південної Америки

22 березень 2023, Середа, 05:06

СБУ попередила контрабанду 20 кг кокаїну з Південної Америки

18 Листопада 2020г.
gnbae2qxofq799gahbtcon6aeq9ljrcp

В Одесі Служба безпеки України попередила контрабанду партії кокаїну з Південної Америки. Вартість вилучених наркотиків становить майже 4 мільйони доларів США за тіньовими розцінками.

Про це повідомляє Резонанс 18 листопада із посиланням на СБУ.

Оперативники спецслужби отримали інформацію, що наркоділки планують ввезти кокаїн на кораблі, який прибув до Морського торговельного порту «Південний», і він прихований серед вантажу з бананів. Під час поглибленого митного огляду контейнеру правоохоронці виявили 20 кілограмових брикетів із кокаїном.

Слідчі органів безпеки розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у наркобізнесі. Перевіряється, можлива, причетність до контрабанди кокаїну працівників контролюючих органів.

Викриття та документування протиправної діяльності проводилось спільно з Державною прикордонною та митною службами під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.