21 липень 2024, Неділя, 16:56

СБУ попередила нелегальний експорт лісоматеріалів

28 Листопада 2019г.
СБУ попередила нелегальний експорт лісоматеріалів

Нелегальний експорт оптових партій лісоматеріалів до однієї з країн Близького Сходу попередила СБУ у Чернівецькій обл. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

За данимі СБУ, 3 комерсанта та довірена особа фірми-експортера організували механізм протиправного переміщення лісопродукції за кордон.

Ділки нелегально скуповували протиправно зрубані на територіях місцевих лісгоспів дерева для виготовлення пиломатеріалів.

Технологічна обробка лісосировини проводилась на пилорамі підприємства, афілійованого з фігурантами справи.

Для легалізації готової продукції та оформлення митної документації вони застосовували схему подвійного використання товарно-транспортних накладних підприємців з інших регіонів. Переправляти товар через кордон зловмисники планували вантажівками.

Під час обшуків на території складів, виробництва та у транспортних засобах фігурантів справи правоохоронці вилучили партію лісопродукції вартістю майже 2,8 млн грн.

У межах провадження, розпочатого за ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до оборудки.