» СБУ припинила наркоконтрабанду в Україну з Криму

03 липень 2022, Неділя, 11:46

СБУ припинила наркоконтрабанду в Україну з Криму

17 Вересня 2019г.
Ark

Працівниками Державної прикордонної служби та Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим припинено контрабанду наркотиків через АР Крим до РФ.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури АРК. Спочатку силивики отримали оперативну інформацію про можливу контрабанду  наркотиків до РФ через територію півострову.

Під час відпрацювання інформації на КПВВ  "Чаплинка" виявлений громадянин України, який на власному автомобілі з європейською реєстрацією мав на меті потрапити на територію АР Крим, звідки збирався прямувати до м. Краснодар.

Під час поглибленого огляду автомобіля останнього, у бензобаку, виявлені пакунки з подрібненою речовиною рослинного походження, яка, як підтвердило дослідження, є наркотичною речовиною – канабісом, загальною вагою близько 6 кг.

За вказаним фактом внесені відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.15, ч.2 ст.305 КК України (замах на контрабанду наркотичних засобів), особі повідомлено про підозру у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та в порядку ст.208 КК України.

На даний час, буде вирішено питання обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.