27 вересень 2023, Середа, 15:34

СБУ відкрила кримінальне провадження після обстрілів дамби на Дніпропетровщині й ТЕЦ у Харкові

15 Вересня 2022г.


КИЇВ. 15 вересня. Резонанс. Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом ворожих ракетних ударів по дамбі Карачунівського водосховища на Дніпропетровщині та почала розслідування обстрілу окупантами ТЕЦ на Харківщині. Про це інформує Резонанс, посилаючись на сторінку СБУ в Telegram.

Цитата

"Не маючи змоги перемогти на полі бою, росія від безвиході завдає ударів по цивільним об’єктам та критичній інфраструктурі. Ворог марно думає, що коли після обстрілів дамб українські річки вийдуть з берегів, то це йому допоможе. Насправді ж такі дії викликають в українців лише додаткову лють та завзятість – і ця хвиля знесе тільки самих окупантів", - зазначив в.о. голови СБУ Василь Малюк.

Деталі

За дорученням в.о. голови СБУ до звільнених населених пунктів Харківської області направили слідчих СБУ та експертів. Вони мають задокументувати злочини російських окупантів, щоб у майбутньому притягнути винних до відповідальності, зокрема і в рамках міжнародного судочинства.

Нагадаємо

11 вересня російські війська завдали ракетного удару по харківській ТЕЦ-5. 

Речник МЗС України Олег Ніколенко назвав "актом відчаю" удари російських військ по енергетичній інфраструктурі.

Вчора, 14 вересня, російські військові завдали ракетний удар по Кривому Рогу, по греблі Карачунівського водосховища.

Під час нічного звернення президент України Володимир Зеленський звернувся до росіян і назвав їх "терористами, яких соромитимуться їхні власні онуки".