» СБУ відзвітувала про закриття 300 нелегальних АЗС

07 липень 2022, Четвер, 10:59

СБУ відзвітувала про закриття 300 нелегальних АЗС

30 Грудня 2019г.
АЗС_нелегал

СБУ припинила діяльність майже 300 нелегальних автозаправних комплексів у всіх регіонах України. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Під час спецоперації, яка проводилась на виконання доручення президента, підрозділи обласних управлінь СБУ провели перевірки суб’єктів господарювання, що реалізують небезпечні для життя та здоров’я громадян паливно-мастильні матеріали.

Діяльність нелегальних АЗС було припинено в межах понад 20 кримінальних проваджень. Наразі фахівці розпочали демонтаж незаконних конструкцій. Триває досудове слідство.

Операція здійснюється під процесуальним керівництвом ГПУ із залученням фахівців ДСНС та представниками керівництва місцевих територіальних громад.

Оперативники та слідчі спецслужби задокументували, що комплекси функціонували із порушенням вимог чинного законодавства.

Їх діяльність становила підвищену небезпеку для оточуючих та призводила до масштабного недоотримання коштів місцевими бюджетами. За попередніми оцінками експертів, лише за 2 роки сума несплачених державі податків перевищила 10 млрд грн.