» СБУ викрила контрабандний канал зброї із Західної Європи та США (фото)

02 квітень 2023, Неділя, 12:46

СБУ викрила контрабандний канал зброї із Західної Європи та США (фото)

9 Березня 2017г.
1

Служба безпеки України у результаті спецоперації викрила канал контрабанди в Україну вогнепальної зброї та набоїв. Як повідомляє прес-служба відомства, троє зловмисників, мешканці Києва та Харківщини, замовляли комплектуючі до стрілецької зброї у країнах Західної Європи та США, особисто збирали їх та продавали. Запчастини до зброї надходили в Україну поштою, або ж їх доставляли кур’єри в обхід митниці.

В Україні покупців підшукували через спеціалізовані форуми в Інтернеті. Упродовж січня-лютого співробітники СБУ задокументували низку фактів незаконного постачання та збуту вогнепальної зброї членами злочинної групи.

Під час обшуків, проведених на початку березня за місцями мешкання фігурантів справи, правоохоронці вилучили велику кількість вогнепальної зброї та комплектуючих виробництва провідних збройних підприємств з усього світу: Німеччини, Австрії, Чехії, Швейцарії, Бельгії, Італії, США, Ізраїлю, Росії та інших країн. Вилучені зразки вогнепальної зброї передані на експертизу.

Слідчі Управління СБ України в Харківській області відкрили кримінальне провадження за ст. 201 (контрабанда) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

Невідкладні оперативно-слідчі дії тривають.

Як повідомляв Резонанс, у США заарештували громадянина України Володимира Недовіза за звинуваченням в незаконному вивезенні з країни військового обладнання.