» СБУ викрила масштабне розкрадання бюджетних коштів, призначених для соцвиплат учасникам бойових дій

01 грудень 2022, Четвер, 02:47

СБУ викрила масштабне розкрадання бюджетних коштів, призначених для соцвиплат учасникам бойових дій

10 Серпня 2020г.
Наколки у СБУ і поліції

Служба безпеки України блокувала масштабне розкрадання бюджетних коштів, призначених для соціальних виплат учасникам бойових дій, збитки держави через незаконне призначення допомоги становлять майже 7 млн грн.

“За даними слідства, до махінацій з державними коштами причетні посадові особи лікувальних закладів та соціальних установ столиці, а також Київської та Тернопільської областей. Фігуранти сприяли необґрунтованому оформленню інвалідності атовцям і привласнювали передбачені законом виплати”, – повідомляє прес-центр СБУ в п’ятницю.

Так, правоохоронці задокументували 17 епізодів, пов’язаних з призначенням неправомірних виплат в 2018-2019 роках. Під час обшуків за місцем проживання фігурантів справи правоохоронці вилучили документи осіб, на яких зловмисники планували оформити державну допомогу, і велику кількість банківських карток.

“У разі продовження махінації, учасникам групи вдалося заволодіти б ще понад 6 млн грн з державного бюджету”, – додали у відомстві.

Зараз чотирьом фігурантам оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) та ч.2 ст.15 ч.4 ст.190 (закінчений замах на шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах ) Кримінального кодексу України.