» Високопосадовець “злив” таємний документ щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, – СБУ

30 листопад 2022, Середа, 21:50

Високопосадовець “злив” таємний документ щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, – СБУ

2 Квітня 2020г.
n_7393_12265502

Служба безпеки України задокументувала протиправну діяльність високопосадовця одного із міністерств України, який незаконно передавав таємні документи. Про це повідомляє Резонанс 2 квітня, посилаючись на СБ України.

У межах кримінального провадження правоохоронці встановили, що високопосадовець, державний службовець категорії «А», скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони України, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці. Своїми діями чиновник завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України.

2 квітня 2020 року проведено слідчі дії у робочому кабінеті та за місцем проживання держслужбовця. Правоохоронці вилучили мобільний телефон і електронний планшет, в яких виявлено переправлений таємний документ та інші службові документи з грифом «Для службового користування».

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Спецоперація проводилась під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.