» СБУ затримала учасника міжнародної терористичної організації «ІДІЛ»

29 листопад 2022, Вівторок, 06:28

СБУ затримала учасника міжнародної терористичної організації «ІДІЛ»

12 Березня 2020г.
n_7264_69227913

Служба безпеки України затримала у Києві учасника міжнародної терористичної організації «Ісламська держава», який знаходиться у міжнародному розшуку. Згідно з отриманими спецслужбою даними, іноземець нелегально прибув в Україну для уникнення притягнення до кримінальної відповідальності через участь у незаконних збройних формуваннях «ІДІЛ». Про це пише Резонанс 12 березня з посиланням на пресцентр СБУ.

На території нашої країни він приєднався до одного з етнічних організованих угруповань, причетних до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Співробітники СБУ затримали зловмисника на одній з вулиць столиці. Відповідно до ухвали Шевченківського районного суду м. Києва затриманий перебуватиме під вартою. У прокуратурі розпочато процедуру його екстрадиції. Заходи з розшуку та затримання зловмисника проводились спільно з Київською місцевою прокуратурою №10.

У спецслужбі відмітили, що це вже не перший випадок затримання СБУ бойовика «ІДІЛ» в Україні. В листопаді минулого року був затриманий один з ключових керівників «Ісламської держави» на прізвисько «Аль Бара Шишані» :