Сергій Кізь оскаржує своє звільнення з посади заступника Генпрокурора - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 21:49

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Сергій Кізь оскаржує своє звільнення з посади заступника Генпрокурора

28 октября 2019г.
фото: Фейсбук
фото: Фейсбук

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов Сергія Кізя до Генеральної прокуратури України. Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Генпрокурора від 25 вересня 2019 року про звільнення його з посади заступника Генпрокурора та поновити його на цій посаді.

Про це повідомляє Резонанс 28 жовтня 2019 року із посиланням на Судову владу України.

Позивач вважає, що рішення про його звільнення суперечить положенням Конституції України, є протиправним та з цих підстав підлягає скасуванню. Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

МЕДІЙНА БУРЯ ПІДІГРІВАЄТЬСЯ, ЗОКРЕМА, І З ПРОКУРОРСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА, — РЯБОШАПКА

Нагадаємо, у липні 2019 року державного радника юстиції 3-го класу Сергія Кізя було призначено заступником Генерального прокурора.

У ЛУЦЕНКА НОВИЙ ЗАСТУПНИК

25 вересня 2019 року новий очільник ГПУ Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення Кізя з посади заступника Генпрокурора у зв'язку з набуттям чинності законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури".

Як писав Резонанс, Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Генеральної прокуратури України щодо оскарження окремих пунктів Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого Наказом Генпрокурора від 3.10.2019 №221.

ДО ОАСК НАДІЙШОВ ЩЕ ОДИН ПОЗОВ ЩОДО НОВОГО ПОРЯДКУ АТЕСТАЦІЇ ПРОКУРОРІВ