» ЦПК таки визнав, що Ємець зашкварений (оновлено)

01 липень 2022, П'ятниця, 09:39

ЦПК таки визнав, що Ємець зашкварений (оновлено)

17 Липня 2019г.
269609

ГО «Центр протидії корупції», головою якого є активіст Віталій Шабунін, було привернуто увагу підписників на діяльність депутата Леоніда Ємця, який постійно змінює політсили, та за останню каденцію «зашкварився» щонайменше 5 разів: не голосував за арешт нардепа Полякова, рятував таких депутатів як Дунаєв і Лозовий, та брав на поруки Миколу Мартиненка.

"Зливний бачок "Резонас" розмістив глопоту, в якій стверджує, що "Шабунін визнав Ємця зашквареним". Леонід Ємець був партнером в багатьох наших адвокаційних кампаніях. Наприклад при створенні антикорупційного суду. Так, він кілька разів помилявся. Переконаний він виніс свої уроки. В опонентів Ємця, які таргетованою рекламою розганяють дурь "Резонансу", а) і близько не має його результату, б) помилок не в порівняння більше", - написав у соцмережі Facebook Віталій Шабунін.

 

Нагадаємо, що Леонід Ємець також був кандидатом на посаду судді Верховного суду, однак посів майже останнє місце у рейтингу.

До цього, у ЗМІ зазначалось, що з метою участі у конкурсі на посаду судді ВС помічник Ємця видав йому фейкову довідку про науково-педагогічний стаж .

Трохи раніше, Леонід Ємець був засвічений у скандалах із колишньою дружиною.

ЄМЕЦЬ СУДОВОЇ РЕФОРМИ